Balusterformat fodral med målad dekor. urtavla med arabiska siffror. Längd ca 46, djup ca 20, höjd ca 197 cm. Pendel medföljer.
Slitage, repor och mindre stötskador. Mindre sprickor, pigmentbortfall. Renoverad och kompletterad. Ej funktionstestad.
På grund av en teknisk orsak gick det inte att logga in. Vänligen undersök din Internetuppkoppling.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.