Ann Edholm

Ann Edholm
Ann Edholm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANN EDHOLM (född 1953): Komposition, signerad och daterad Ann Edholm -89, märkt A/P, litografi, bildmått ca 68x48 cm

819962

2020-10-03