BENEDICTA ASCHAN

BENEDICTA  ASCHAN
BENEDICTA  ASCHAN
BENEDICTA  ASCHAN
BENEDICTA  ASCHAN
BENEDICTA  ASCHAN
BENEDICTA  ASCHAN

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BENEDICTA ASCHAN (1932-2011): "Två vaser", olja på duk, signerad B Aschan, mått ca 60x44 cm

Medföljer folder om konstnären

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

741134

2020-03-08