BENEDICTA ASCHAN
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BENEDICTA ASCHAN (1932-2011): "Två vaser", olja på duk, signerad B Aschan, mått ca 60x44 cm
Medföljer folder om konstnären
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
741134
2020-03-08