Folke Arström Gense Focus de Luxe

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE ARSTRÖM, "Focus de Luxe", bestick, 63 dlr., Gense, bestående av: 16 gafflar, 16 knivar, 12+9+6 skedar (längd 16-17,5 cm), soppslev, uppläggningssked samt salladsbestick

Slitage, enstaka skador

684881

2019-10-04