Näverkont

Näverkont
Näverkont
Näverkont
Näverkont
Näverkont
Näverkont

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NÄVERKONT, 1900-talets början, höjd 56 cm

Lock saknas, slitage

238668

2014-04-03