Karin Parrow, Vid trädgårdsbordet

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARIN PARROW
1900-1984
Vid trädgårdsbordet
Signerad och daterad Karin Parrow 1950. Olja på duk, 79 x 69 cm.

641

2017-05-11