923930. TIDSKRIFTER, 77 st, Bildjournalen, Tidningen REKORD, 1960-tal.
Tidningen REKORD, 34 st, 1960-tal.
Bildjournalen, 43 st, 1960-tal.
Flera framsidor med Beatles, Elvis och Ingemar Johansson.
Proveniens dödsboet efter samlaren Conny Hägerspång, Vetlanda.
Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.