TIDSKRIFTER, 77 st, Bildjournalen, Tidningen REKORD, 1960-tal.

923930. TIDSKRIFTER, 77 st, Bildjournalen, Tidningen REKORD, 1960-tal.

Tidningen REKORD, 34 st, 1960-tal.
Bildjournalen, 43 st, 1960-tal.
Flera framsidor med Beatles, Elvis och Ingemar Johansson.

Proveniens dödsboet efter samlaren Conny Hägerspång, Vetlanda.

Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Antal besök: 1 576