BABUSHKA, 9 st dockor, bemålat trä, Sovjet, 1900-tal.

3434787. BABUSHKA, 9 st dockor, bemålat trä, Sovjet, 1900-tal.

Höjd ca 1,5 - 29 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 1,5 - 29 cm.

Smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Placering
Hylla 3. B
Antal besök: 109