IKON, Gudsmodern av Kazan, Ryssland, 1800-talets senare hälft, silverrisa, tempera på träpannå.

3391357. IKON, Gudsmodern av Kazan, Ryssland, 1800-talets senare hälft, silverrisa, tempera på träpannå.

27 x 23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Eteläranta 14
00130 Helsinki
Finland

Placering
Noutovarasto / Avhämtningslager
Antal besök: 235