JOSEF SCHIBLI. "Figurationer i en trädstam", etsning, signerad.

3163236. JOSEF SCHIBLI. "Figurationer i en trädstam", etsning, signerad.

22/30, ramstorlek 88 x 67 cm.

Inga anmärkningar.

Ja

Konstnär/formgivare

Josef Schibli (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

22/30, ramstorlek 88 x 67 cm.

Inga anmärkningar.

Ja

Konstnär/formgivare

Josef Schibli (Född 1925)

Antal besök: 156