LARS LERIN (FÖDD 1954). Landskap med hus - Sibirien.

1874884. LARS LERIN (FÖDD 1954). Landskap med hus - Sibirien.

Signerad och daterad Lars Lerin 2006-2010. Akvarell, 102x152 cm.

ramad men ej glasad.

Nej

Tema

Höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

ramad men ej glasad.

Nej

Tema

Höstkvalitetsauktion

Antal besök: 17 859